Księga gości:
wpis: 14, 2020-03-05 21:26, autor: Witold
Pan Dr Marek Kiliszek , ktory robil mi ablacje jest wspanialym lekarzem kardiologiem , i polecam Go kazdemu. Spokojny , opanowany i dajacy pacjentowi pewnosc , ze jest w dobrych rekach co pozniej widac po pozytywnych rezultatach. Jestem bardzo zadowolony i ciesze sie , ze na takiego lekatrza trafilem.

wpis: 13, 2020-03-05 13:19, autor: Antoni Jakubik
Jest mi bardzo przykro.\nZapytałem, via telefon, o godzinę zabiegu zaćmy wyznaczonego w dniu 06.09.2018 r. na termin \n06.03.2020 r., czyli na jutro.\nOsłupiałem kiedy urzędniczka wyznaczyła mi ...\n... nowy okres oczekiwania i datę 7.09.2020 r.\nUzasadnienia były nie do przyjęcia, bo bezzasadne.\nJeszcze gorzej, bo informatorce nie przyszło do głowy\nażeby powiedzieć \"przepraszam\".\nCzyżby w tej Firmie wchodziły nowe standardy \ngdzie cnoty danego słowa, solidność i honor ... \n...poszły na stronę ...???

wpis: 12, 2019-05-14 10:20, autor: Maria Zielecka
W Szpitalu IBIS poddałam się diagnozowaniu i leczeniu zaćmy. Badanie i dobór soczewek wykonywała Pani Doktor Ewa Karwacka. Pani Doktor jest wspaniałym i niezwykle kompetentnym lekarzem. Po bardzo dokładnym zbadaniu, zleceniu niezbędnych dodatkowych badań Pani Doktor w sposób rzetelny i fachowy dobrała najodpowiedniejsze soczewki do wszczepienia w trakcie operacji zaćmy. Ponadto Pani Doktor bardzo dokładnie wyjaśniła wszystkie moje wątpliwości i udzieliła mi cennych wskazówek dotyczących postępowania w okresie pooperacyjnych. Operacje były wykonywane w szpitalu IBIS (dr Stasiak i dr Kuliński) i przebiegły pomyślnie. Ze względu na nietypową budowę gałek ocznych na pewno wymagały większej wiedzy i precyzji za co jestem bardzo wdzięczna Panom Doktorom i zespołom asystującym przeprowadzającym zabiegi. Po obu operacjach już następnego dnia widziałam bardzo dobrze, a oczy nawet nie były zaczerwienione. Jestem 3 miesiące po operacji lewego oka i tydzień po operacji prawego oka. Widzę bardzo dobrze. Operacje poprawiły zdecydowanie jakość mojego życia.

wpis: 11, 2019-01-06 15:01, autor: Andrzej
Opinia o panu doktorze chirurgu naczyniowym Jakubie Włodarskim. Pan doktor bardzo profesjonalny z duzym doswiadczeniem. Do tego bardzo rzeczowy i przyjazny do pacjenta. Rozpoznał moj przypadek i dokonal trafnej diagnozy o embolizacji tet. Bardzo polecam fachowosc, podejscie i nastawienie p.doktora do pacjenta. Naprawde bardzo dobry chirurg naczyniowy. Raz jeszcze polecam pana doktora Jakuba Włodarskiego. Dodam, ze dwóch innych chirurgów naczyniowych mnie zbyło i zardynowało obserwacje tetniaka co byłoby duzym bledem. O doktorze Włodarskim mogę sie wypowiadac tylko w samych superlatywach! Bardzo dziekuje za omoc, opieke i fachowosc. Tego posta napisałem zeby pomoc innym pacjentowm, ktorzy szukaja profesjonalnego i bardzo doswiadczonego chirurga naczyniowego w wawie.

wpis: 10, 2018-08-19 09:35, autor: Aneta
Niestety mammografia wykonywana u Państwa w sierpniu 2017 nie pokazała raka piersi. We wrześniu 2017 diagnoza potwierdzona biopsją.

wpis: 9, 2018-05-23 18:44, autor: Jakub Gabryś
Chciałbym serdecznie podziękować Personelowi Szpitala Ibis, a w szczególności Panu Doktorowi Ireneuszowi Szymańskiemu za przeprowadzenie zabiegu prostowania przegrody nosowej oraz zmniejszenia małżowin nosowych. Minęło pół roku od zabiegu i z tej perspektywy mogę powiedzieć, że warto było zdecydować się na ten zabieg. Komfort życia uległ niesamowitej poprawie. Przed zabiegiem przez kilka lat zmagałem się z bólem głowy, trudnościami w oddychaniu przez nos oraz chrapaniem. Od czasu zabiegu zaprzestałem korzystania z tabletek od bólu głowy. Do czasu zabiegu bywały dni gdzie musiałem ich zjadać po kilka. Nareszcie mogę swobodnie oddychać przez nos oraz, co bardzo ważne, zdecydowanie mniej chrapię w nocy (to już opinia mojej żony :-) ). Z opieki w szpitalu jestem bardzo zadowolony. Miły personel, człowiek nie odczuwa, że jest traktowany jak intruz. Badania kwalifikujące do zabiegu są przeprowadzane bardzo sprawnie i bez nadmiernego oczekiwania. To w połączeniu z miłym i profesjonalnym podejściem Pana Doktora do pacjenta, pomimo pewnych uciążliwości jakie występują po tego typu zabiegach jak np. sączenie się wydzieliny z nosa czy potrzeba wyciągnięcia płytek usztywniających po kilku dniach po zabiegu, to całą historię miło wspominam.

wpis: 8, 2018-04-27 10:57, autor: mysz
Na operację zaćmy w ramach nfz czekałam 2 lata, teraz dostałam zawiadomienie, że za 2 tygodnie muszę się stawić na wizytę przedoperacyjną do lekarza. Nie pozwolono mi wybrać lekarza prowadzącego, nie interesuje nikogo czy w tym czasie mogę pójść na operację i przez kilka tygodni nie być w pełni sprawną w pracy. Odnoszę wrażenie, że pacjent jest tylko niewygodnym dodatkiem do działalności kliniki.

wpis: 7, 2017-12-04 17:08, autor: junior
Szpital wprowadza w błąd. Na skierowaniu do szpitala jest napisane pilne, a rejestracja wymaga jeszcze dodatkowy dokumentów. Chcą odstraszyć pacjentów. Na infolinii o tym nie mówią. Dopiero przy rejestracji człowiek się dowiaduje.

wpis: 6, 2017-10-16 14:45, autor: Beata R.
Rozumiem, że dla wszystkich pacjentów jak i pracowników rehabilitacji, jest to wielka krzywda, że NFZ nie podpisało, przedłużyło umowy. Nie rozumiem jednak, dlaczego odsyłanie papierów (skierowań) trwa tak długo. Jestem po wypadku, rehabilitację miałam zapisana jako pilną, nie dość że teraz (w sumie pod koniec roku) muszę szukać innej placówki, to jeszcze od 3 tygodni nie mogę doprosić się o odesłanie lub nawet osobiste odebranie moich papierów. Panienki, mimo że kilkakrotnie notowały mój pesel, co tydzień obiecuję mi że je odeślą i . . . nic!!! Jak długo można czekać??? Na stronie nie ma podanej możliwości złożenia skargi, również żadnych telefonów interwencyjnych. Jestem zdana na panienki, które albo są na zastępstwie i o niczym nie wiedzą, albo nie odbierają telefonów, albo obiecują gruszki na wierzbie. Rehabilitanci są super, pani Doktór również, natomiast biuro działa fatalnie!!!!

wpis: 5, 2017-06-23 13:59, autor: WiesławS
Serdeczne podziękowania dla Pana Adama Byliniaka ? fizjoterapeuty \nRewelacyjny specjalista i fachowiec z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Do Kliniki Rehabilitacji IBIS i Pana Adama zgłosiłem się po artroskopowej dekompresji konfliktu udowo-panewkowego biodra prawego oraz zapaleniem kaletki krętarza. Zdiagnozowano u mnie także tzw. zespół tarcia pasma biodrowo?piszczelowego (ITBS). Po pierwszych zabiegach i ciężkiej pracy mojej jak i Pana Adama zauważyłem znaczącą poprawę w funkcjonowaniu. Jestem bardzo zadowolony z wykonanych zabiegów, po których poczułem się na tyle dobrze aby móc wrócić do uprawiania sportu. W bardzo kompetentny i zrozumiały sposób Pan Adam wytłumaczył mi stan mojego schorzenia, jak również zmotywował mnie do podjęcia działań zmierzających do jego poprawy. Polecił także ćwiczenia do wykonywania w domu. Profesjonalizm to jedno, ale co dla mnie równie istotne, Pan Adam ma świetne podejście do pacjenta - jest miły, otwarty, z poczuciem humoru. Szczerze polecam i bardzo dziękuje!